e-RRG

W e-RRG zasady są bardzo proste!


e-RRG to sprzedaż samochodów nowych i używanych on-line. To również Sklep internetowy z częściami i akcesoriami Renault i Dacia oraz Serwis z możliwością umówienia wybranej usługi ON-LINE. Poznaj e-RRG, zaufanego Partnera w nowej odsłonie ON-LINE.


Salony i Serwisy e-RRG to nowa jakość obsługi. Dzięki nowoczesnym technologiom i ogólnodostępnemu internetowi jesteśmy w stanie zaprosić Państwa do naszych Salonów bez wychodzenia z domu i pokazać ofertę samochodów nowych, używanych oraz dostawczych dostępnych od ręki. Natomiast Klienci Serwisów w łatwy i szybki sposób mogą umówić się na przegląd lub naprawę auta nie ruszając się z kanapy wchodząc na stronę https://sklep.renault.pl/rrg

Zakup samochodu

Planujesz zakup samochodu? W RRG Warszawa nabędziesz samochód nowy lub używany BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Wszystkie formalności załatwimy on-line, a samochód dostarczymy pod same drzwi.
Wizyta serwisowa

A może zbliża się termin przeglądu samochodu? Bez obaw! Wizytę w Serwisie możesz umówić bez wychodzenia z domu korzystając z formularza kontaktowego, chatu lub rezerwując wizytę na stronie https://sklep.renault.pl/rrg. Dodatkowo oferujemy usługę door to door.
Sklep ON-LINE

Chciałbyś doposażyć swoje Renault w dodatkowe akcesoria? Skorzystaj ze Sklepu ON-LINE, w którym znajdziesz szeroką ofertę części i akcesoriów w super cenach.