NOWE Renault ZOE

Poznaj Nowe Renault ZOE

W 100% elektryczne z zasięgiem 395 km

Lider sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie.NOWE Renault ZOE
Świat się zmienia a motoryzacja razem z nim. Jeszcze kilka lat temu w pełni elektryczny samochód pozostawałby co najwyżej w sferze marzeń. Dziś Ty możesz posiadać samochód, który jest w pełni przyjazny dla środowiska, bo nie emituje żadnych spalin, a przy tym wykonany został z materiałów, które w 100% pochodzą z recyklingu. Brzmi elektryzująco? Poznaj nowe Renault ZOE!

Elektryzujące doświadczenie

Wystarczy zaledwie chwila spędzona z tym pojazdem, by przekonać się, że nie jest to kolejny, zwyczajny samochód przeznaczony do jazdy po mieście.Nowoczesny i dynamiczny design sprawia, że za Renault ZOE po prostu trudno się nie obejrzeć. Wyraziste linie nadwozia pozwalają zdecydowanie wyróżnić się spośród tłumu - o co wcale nie jest tak łatwo na warszawskich ulicach!

Nowe przytulne wnętrze

Wygląd jest ważny, ale miejski samochód ma przede wszystkim zapewniać komfort jazdy. Na szczęście, projektanci Renault pomyśleli również o tym, żeby Renault ZOE pozytywnie Was zaskoczył. Wykonane z pochodzących w 100% z recyklingu materiałów, eleganckie wnętrze high-tech sprawia, że długie godziny spędzone w tym aucie nie będą powodowały dyskomfortu.
Stylistyka wnętrza jest wizytówką ekspansji nowoczesności i innowacji w Renault ZOE. Rozbudowany system multimedialny uprzyjemni każdą podróż. Wystarczy, że połączysz swojego smartfona z autem, a wszystkie ulubione multimedia będziesz mieć w zasięgu ręki. Rozbudowany ekran dotykowy (rozdzielczość to aż 9,3”)pozwoli Ci łatwo zarządzać wszystkimi jego opcjami!

Elektryczne Renault - nie tylko do miasta
Wszyscy kojarzymy pojazdy elektryczne z wielkimi metropoliami. Tymczasem, ten samochód miejski od Renault sprawdzi się nie tylko w samym centrum Warszawy, ale również na jej obrzeżach. Bez problemu pokona dystans nawet do 395 kilometrów! A gdy pojawi się taka potrzeba, możesz szybko i łatwo naładować swój pojazd. Wystarczy zaledwie 1 godzina, by powiększyć zasięg Twojego Renault ZOE o kolejne 120 kilometrów (pod warunkiem ładowania 22 kW). A jeżeli użyjesz gniazda szybkiego ładowania, to możesz zyskać nawet do 150 km zasięgu w niecałe 30 minut!

Elektryzujące wrażenia podczas jazdy
Nowoczesny i dynamiczny design powoduje, że trudno oderwać wzrok od Renault ZOE. Nowoczesne technologie sprawiają, że idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jest to auto z prawdziwym charakterem. Nie wierzysz? Spójrz na jego parametry:

Wersja R135
• Moc: 135 koni mechanicznych
• Maksymalny moment obrotowy: 245 Nm

Wersja R110
• Moc: 110 koni mechanicznych
• Maksymalny moment obrotowy: 225 Nm

Który z nich będzie dla Ciebie lepszym wyborem? Wszystko zależy od tego, po jakich trasach się poruszasz. Jeżeli zależy Ci na komfortowym podróżowaniu po trasach szybkiego ruchu, wersja R135 będzie znacznie lepszą opcją. Tymczasem wariant R110 to idealna propozycja na spokojną i długą jazdę - na przykład na codzienne dojazdy zatłoczonymi ulicami Warszawy.

Samochód miejski od lidera segmentu!
Jak wybierać samochód elektryczny - to od najlepszych! W 2019 roku Grupa RENAULT została doceniona przez TopGear.com podczas corocznej ceremonii. A samo ZOE zostało wtedy wyróżnione prestiżowym tytułem City Car of the Year!Szanowni Klienci, informujemy, że w dniach 11/09-13/10 Serwis Mechaniczny Renault PGD Lewinowska będzie czynny w godz. 8.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.