Renault Trafic Combi

Ekspresyjny design

Odświeżony Renault Trafic Combi zyskał nowy grill oraz nową wyprofilowaną pokrywę silnika, która dodaje mu charakteru i dynamiki. Charakterystyczne reflektory LED w kształcie litery C oraz nowy czerwony lakier CARMIN nadają mu jeszcze bardziej ekspresyjny wygląd.

Renault Trafic Combi to połączenie praktyczności, technologii i designu. Przestronne wnętrze jakie zapewnia nowa deska rozdzielcza to komfort przede wszystkim dla kierowcy. Elementy takie jak kierownica, dźwignia zmiany biegów czy przyciski i pokrętła w panelu nawigacyjnym zostały zmienione, aby zapewnić jeszcze większy komfort z użytkowania oraz aby zapewnić wyjątkowe wrażenia wizualne. Podróżowanie w Renault Trafic Combi staje się jeszcze przyjemniejsze dzięki funkcjonalnego wyposażeniu takiemu jak: ładowarka indukcyjna, uchwyt na kubek czy przestrony 6 litrowy schowek.

Dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK będziesz zawsze na bieżąco, a dzięki ekranowi o przekątnej 8” i technologia replikacji ekranu smartfona kompatybilnego z systemem Android Auto™ i Apple Car Play™ podróżowanie będzie czystą przyjemnością. Dzięki systemom wspomagania jazdy takim jak regulator prędkości, aktywny system wspomagania nagłego hamowana czy system kontroli pasa ruchu poczujesz się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży.

Modułowa przestrzeń pasażerska w Renault Trafic Combi daje wiele możliwości konfiguracji miejsca w samochodzie. Można ją dostosować wedle swoich potrzeb. Przewóz 9 osób z bagażami nie będzie dyskomfortem! A jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni na swoje bagaże wystarczy wymontować 2 i 3 rząd siedzeń. Ciesz się całkowicie nową przestrzenią w Renault Trafic Combi.


Gama silników w Renault Trafic Combi wyposażona została w technologię Stop & Start, która spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 6 D-Full. Do wyboru mamy ręczną skrzynię biegów (110 KM i 150 KM)lub automatyczną skrzynię biegów EDC (150 KM lub 170 KM), z podwójnym sprzęgłem i 6 przełożeniami, co daje nam zwiększony komfort, płynną zmianę biegów i jazdę.


Do wyboru mamy 3 rodzaje silników:

Blue dCi 110 – oszczędny silnik posiadający ręczną skrzynię biegów z 6przełożeniami i momentem obrotowym 300Nm. Dzięki 2 litrowemu silnikowi turbo wyposażonemu w technologię AdBlue®, ograniczasz zużycie paliwa oraz emisję CO2.

Blue dCi 150 – to wszechstronny i komfortowy silnik o pojemności 2 litrów, którego moment obrotowy wynosi 350 Nm. Do wyboru mamy ręczną skrzynię biegów z 6przełożeniami lub automatyczną EDC z podwójnym sprzęgłem co daje nam maksymalną przyjemność z jazdy. Dzięki technologii AdBlue® jazda Renault Trafic Combi staje się bardziej reaktywna i ekonomiczna. Dodatkowym atutem tego silnika jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do środowiska.

Blue dCi 170 EDC – to najmocniejszy2 litrowy silnik turbo dostępny w Renault Trafic Combi. Jego moment obrotowy wynosi 380 Nm dzięki czemu jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. Automatyczna skrzynia biegów EDC z podwójnym sprzęgłem i 6 przełożeniami zapewnia płynną i ekonomiczną jazdę. Zawarta w silniku technologia AdBlue® zmniejsza emisję CO2.