Renault Trafic

Renault Trafic to samochód dostawczy, który chętnie wykorzystywany jest przez przedstawicieli różnych branż. To auto funkcjonalne, bezpieczne i komfortowe, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Mimo to producenci tego modelu nie ustają w wysiłkach udoskonalania go. Efektem ich pracy jest nowe Renault Trafic, które znaleźć można również w ofercie naszego salonu. Przedstawiamy więc to nowoczesne auto dostawcze i jego największe zalety.

Stylistyka, która robi wrażenie

Decydując się na zakup samochodu dostawczego, zazwyczaj zwracamy uwagę przede wszystkim na jego funkcjonalność. Nie da się jednak ukryć, że nowoczesny wygląd auta jest dodatkowym atutem. Dlatego też nowe Renault Trafic jest samochodem, który warto wziąć pod uwagę. Jego dynamiczna stylistyka sprawia, że mimo tego, iż jest to pojazd przeznaczony przede wszystkim do pracy, jest jednocześnie elegancki i przykuwający uwagę. Nowoczesny przedni panel z charakterystycznym oświetleniem LED sprawia, że niczym nie ustępuje nowym modelom aut osobowych.

Wnętrze dopasowane do pracy

Renault Trafic to auto, które zaskakuje również komfortowo urządzonym wnętrzem, idealnie dopasowanym do potrzeb dzisiejszego biznesu. To nie tylko komfortowe, profilowane fotele, które sprawią, że nawet najdłuższa trasa nie będzie uciążliwa, ale również rozwiązania, które pozwalają we wnętrzu samochodu prowadzić mobilne biuro. Uchwyt na smartfona, pojemne schowki do 88l oraz część oparcia, którą możemy przekształcić w stolik pod laptopa - wszystko to sprawia, że załatwienie najważniejszych spraw biurowych jest możliwe z wnętrza samochodu. Dodatkowo, producent zadbał o to, by nowe wnętrze było nie tylko komfortowe, ale również eleganckie. Wysokiej jakości materiały, chromowane elementy - wszystko to sprawia, że środek pojazdu prezentuje się naprawdę dobrze.

Funkcjonalna przestrzeń ładunkowa

Nowy Trafic to również starannie przemyślana przestrzeń ładunkowa, dzięki czemu zarówno przewożenie, jak i załadunek towarów staje się znacznie łatwiejszym zadaniem. W samochodzie tym możemy znaleźć między innymi pojemność ładunkową do 8,9 m3, a dzięki klapie pod fotelem pasażera zyskujemy długość ładunkową aż do 4,15m. W połączeniu z niskim progiem daje to w pełni komfortowe warunki pracy.

Samochód dopasowany do rodzaju działalności

Samochody dostawcze wykorzystywane są w wielu branżach. Każda z nich wymaga jednak odpowiedniego dopasowania przestrzeni ładunkowej do rodzaju działalności i przewożonych towarów. W przypadku Renault Trafic nie stanowi to żadnego problemu. Producent zapewnia szeroki wybór specjalistycznych zabudów oraz akcesoriów. Dzięki temu model ten może być wykorzystywany w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, ale również jako chłodnia, warsztat lub samochód dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Zaletą nowego modelu Renault Trafic jest również dostępność nowoczesnego systemu Easy Link. Pozwalają one na połączenie smartfona z dotykowym ekranem komputera pokładowego. Dzięki temu kierowca otrzymuje bezpieczny dostęp do ulubionych aplikacji, który nie rozproszy go w czasie jazdy. System ten pozwala nie tylko dzwonić, odbierać połączenia czy słuchać ulubionej muzyki, ale również korzystać z nawigacji, odbierać informacje o ruchu drogowym oraz kontrolować zużycie paliwa.

Bezpiecznie w każdych warunkach

Wielu kierowców, którzy podróżują samochodami dostawczymi, przemierza codziennie naprawdę spore odległości. W połączeniu z większymi wymiarami auta oraz ciężkim ładunkiem może to zwiększać ryzyko zdarzeń drogowych. Dlatego też w nowym Renault Trafic znaleźć możemy nowoczesne technologie, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa kierowcy. Liczyć możemy między innymi na system wspomagania parkowania przodem i tyłem, system kontroli pasa ruchu, system kontroli martwego pola czy też system wykrywania zmęczenia kierowcy. 

Nowy silnik wysokoprężny

Mówiąc o tym, co oferuje nam nowy model Renault Trafic, nie sposób nie wspomnieć o silniku w jaki wyposażone zostało to auto. Jest to 2-litrowy silnik wysokoprężny o mocy od 110- 170 koni mechanicznych, który wyposażony został w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych mających na celu zarówno zwiększenie jego mocy, jak i zmniejszenie spalania. Dzięki temu posiadacze nowego Trafica mogą cieszyć się mocą zwiększoną mocą. To jednak nie wszystko - producent zadbał bowiem również o ochronę środowiska i maksymalne zmniejszenie emisji szkodliwych gazów i spalin. Samochód ten został bowiem wyposażony w system AdBlue, którego rolą jest przetwarzanie produkowanych przez silnik zanieczyszczeń w gazy, które są w pełni neutralne dla środowiska. Warto wspomnieć również o tym, że nowy Renault Trafic może być wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu jazda może być jeszcze bardziej dynamiczna, komfortowa, a zużycie paliwa mniejsze. Podsumowując, Renault Trafic to auto dostawcze, które jest w stanie zaoferować kierowcy naprawdę sporo. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą atrakcyjną cenowo ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze idealnego samochodu dla firmy.