Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in


Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in

Eleganckie i modułowe kombi, które na dodatek jest przyjazne dla środowiska? Dokładnie takie jest nowe Renault Megane Grandtour. Ten pojazd w bardzo dobry sposób łączy dwa odmienne światy. Dostosowany do Twoich potrzeb - niezależnie od tego, czy dojeżdżasz akurat tylko do pracy, czy też jedziesz z rodziną na weekend na drugi koniec Polski. Poznaj nowe Renault Megane Grandtour E-TECH w wersji z silnikiem, który łączy najważniejsze zalety napędu elektrycznego oraz hybrydowego.
Zmysłowa sylwetka i komfortowe wnętrze

Nowoczesny design powoduje, że Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid zdecydowanie przyciąga wzrok na ulicy. Nowe Renault Megane Grandtour w wersja Plug-in Hybrid pochwalić się może wyjątkowymi atutami przewozowymi. To eleganckie i modułowe kombi w perfekcyjny sposób łączy niezwykły komfort i praktyczność. Rekordowo długa przestrzeń ładunkowa, a także liczne schowki uczynią Renault Megane Grandtour przyjacielem każdego wyjazdu. A spory bagażnik o wielkości 389 litrów bez problemu pomieści wszystkie bagaże.

Czy rodzinne kombi może dostarczać jakichkolwiek emocji podczas jazdy? Cóż, wystarczy kilka chwil za kierownicą nowego Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid by raz na zawsze przekonać się, że nawet auta kombi są bardzo przyjemne w prowadzeniu. Benzynowy silnik o pojemności 1,6 oraz mocy 160 koni mechanicznych zadba o perfekcyjną elastyczność w każdym zakresie obrotów. Niezależnie od tego, czy chodzi o start spod świateł czy też wyprzedzanie na trasie, ta jednostka sprawdza się po prostu perfekcyjnie.

“Elektryk” na co dzień


Masz obawy czy jazda wersją hybrydową jest dla Ciebie? Eksploatacja takiego auta jest tak samo prosta jak użytkowanie samochodu spalinowego. Nowe Renault Megane Grandtour wyposażyliśmy w funkcje, które pozwolą Ci łatwo chronić środowisko i korzystać z silnika elektrycznego. Auto samo wskaże Ci miejsce, w którym możesz dokonać ładowania. Wystarczy, że wyszukasz najbliższą stację na mapie, a samo ładowanie możesz łatwo zaprogramować przy pomocy ekranu dotykowego.
A jak rozpoznać, że bateria potrzebuje ładowania? Przed oczami kierowcy znajduje się ekran 10,2”. To tam wyświetlają się najważniejsze informacje na temat auta, w tym stan naładowania akumulatora. Oprócz tego, to właśnie przy użyciu tego ekranu możesz korzystać z systemów wspomagających jazdę.Samochód hybrydowy - przyjazny dla środowiska

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid wyposażone jest w autorski napęd hybrydowy, opracowany przez specjalistów marki. System ten chroniony jest przed ponad 150 patentów, co samo w sobie mówi sporo na temat jego wyjątkowości. Co właściwie wyróżnia tę jednostkę spośród innych propozycji na rynku?

Nowe Renault Megane Grandtour w wersji hybrydowej wyposażone jest w:

• Silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra
• 2 silniki elektryczne
• Akumulator o pojemności 9,8 kWh
• Możliwość ładowania E-TECH

Jak to przekłada się na użytkowanie? W zależności od trybu jazdy możesz przejechać nawet do 65 kilometrów na jednym ładowaniu! Z kolei w trybie mieszanym, nowe Renault Megane jest w stanie przejechać do 50 kilometrów wykorzystując tylko silnik elektryczny (pod warunkiem, że nie przekraczamy prędkości 135 km/h).

Silnik spalinowy i elektryczny - oszczędność paliwa

Silnik Twojego nowego Megane zawsze rusza w trybie elektrycznym. Dzięki temu, Ty redukujesz emisję szkodliwego dwutlenku węgla nawet do 70%! Nie ma tu znaczenia czy jeździsz w krótkich czy też długich trasach. To Ty, jako kierowca, decydujesz jak pracuje silnik Twojego auta. Chcesz jechać oszczędnie? Wystarczy, że wybierzesz tryb “B” w skrzyni biegów. Dzięki temu, nowe Renault Megane Grandtour jest w stanie odzyskać jeszcze więcej energii.
Auta elektryczne to przyszłość. Ograniczona emisja CO2, doskonałe osiągi oraz nowoczesna technologia - wszystko to sprawia, że samochody z tym napędem znacznie przewyższają tradycyjne auta spalinowe. Warto rozważyć zakup takiego auta, szczególnie jeżeli poruszasz się dużo po mieście.


Możliwość ładowania


Tradycyjne auta elektryczne mają jedną zasadniczą wadę - konieczność ładowania. Gdy liczba stacji ładowania jest ograniczona, pojawia się problem. Jednak mając nowe Renault Megane Grandtour nie musisz się już o to martwić! Wraz z kartą startową do tego auta otrzymasz także kable do ładowania. Teraz możesz łatwo uzupełnić stan baterii - niezależnie od tego czy jesteś w domu, w pracy czy w miejscu publicznym. Akumulatory przystosowane są do szybkiego uzupełniania poziomu:

• Do 3 godzin w miejscu publicznym (16 A)
• Do 5 godzin w miejscu zamieszkania (10 A)


Więcej informacji na temat danych technicznych w zakładce PLIKI DO POBRANIA

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniach 11/09-13/10 Serwis Mechaniczny Renault PGD Lewinowska będzie czynny w godz. 8.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.