Renault Megane Grandcoupe

Nowoczesna i harmonijna stylistyka

Już pierwsze spotkanie z Nowym Renault Megane GrandCoupe robi ogromne wrażenie. Nie jest to kolejny, nudny kompakt, ale auto, które naprawdę przyciąga spojrzenia na ulicy. Budząca pożądanie stylistyka sprawia, że za tym autem po prostu nie sposób się nie obejrzeć. Każdy element designu nadwozia tego auta jest elementem spójnej całości - sylwetka Renault Megane GrandCoupe jest po prostu perfekcyjnie przemyślana.

Takie klasycznie wyglądające, trójbryłowe sedany raczej rzadko bywają piękne. Stworzenie stylistyki pełnej harmonii, a jednocześnie potrafiącej tak bardzo przyciągać wzrok to niełatwa sztuka. Projektanci Renault wspięli się jednak na wyżyny swoich możliwości w zakresie projektowania i stworzyli samochód, który naprawdę trudno zapomnieć. Charakterystyczny dla marki przód nadaje konserwatywnej sylwetce Megane GrandCoupe mnóstwo dynamizmu, sprawiając, że to auto po prostu kusi, aby wsiąść za kierownicę i pokonywać kolejne kilometry.


Przestronne wnętrze

Renault Megane GrandCoupe to przede wszystkim wygodna limuzyna. Tak, to nie pomyłka. Pomimo swojej nazwy, jest to po prostu klasyczny sedan, ze wszystkimi jego zaletami. Niezwykle przestronne wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, że wygodnie podróżować tu będzie komplet pasażerów.
To auto wręcz stworzone do dalekich tras. Zawieszenie idealnie tłumi nierówności, a doskonale wyciszone wnętrze chroni uszy pasażerów przed nadmiernym hałasem. Dodatkowo, doskonale wyprofilowane fotele zapewniają komfort nawet na długich trasach, więc Renault Megane GrandCoupe perfekcyjnie sprawdzi się nie tylko jako propozycja dla rodziny, ale również jako pojazd służbowy.

Nie sposób nie wspomnieć także o niezwykle pojemnym bagażniku. Przestrzeń wynosząca 550 litrów pozwoli łatwo przewieźć wszystkie niezbędne bagaże - czy to w trakcie rodzinnego wyjazdu na wakacje, czy też podróży służbowej. Bagażnik jest też niezwykle ustawny, więc bez większego problemu pomieści nawet nietypowe gabarytowo przedmioty.


Bogate wyposażenie

Już w podstawowej wersji Renault Megane GrandCoupe ma niezwykle bogate wyposażenie. Automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja zapewni idealną temperaturę wszystkim pasażerom. Aktywny regulator prędkości Stop & Go, Easy Park Assist, system kontroli pasa ruchu, aktywny system nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania pieszych czy tez system wykrywania zmęczenia kierowcy to tylko niektóre innowacyjne technologie znajdujące się w Nowym Renault Megane GrandCoupe. Multimedialny system Easy Link wyposażony jest w nawigację, z mapą Europy w wersji rozszerzonej.


W Megane GrandCoupe występuję silnik benzynowy. 

  • TCe 140 - silnik dla amatorów mocnych wrażeń - poniżej 10 sekund do “setki” robi wrażenie! Silnik ten występuje również z automatyczną skrzynią biegówWięcej informacji na temat danych technicznych w zakładce PLIKI DO POBRANIA.