Renault Megane E-TECH

Nowa generacja samochodu

Nowe Renault Megane E-TECH w 100% elektryczne na nowo definiuje mobilność. Połączenie technologii elektrycznej XXI w., systemów multimedialnych z usługami Google oraz przyjemności z jazdy zapewnia nam niezapomniane doświadczenia za kierownicą. Kokpit z ogromny ekranem openR o powierzchni użytkowej 774cm2 wraz z intuicyjnymi przełącznikami powoduje, że jazda samochodem jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.


Przełomowy design

Co zauważalne na pierwszy rzut oka w Renault Megane E-TECH to nowe logo marki, które nadaje ton zmianom jakie nastąpiły. Nowy kolor Szary Rafale podkreśla nową stylizację maki, a elementy takie jak czarny dach, felgi aluminiowe 20" i nowe LED-owe światła z efektem 3D w tylnej części nadwozia nadają mu wyjątkowy design. Nietypowa sylwetka łączy w sobie linie charakterystyczne dla klasycznego hatchbacka jak i SUV-a z wysoko poprowadzona linią okien czy też poszerzonymi nadkolami. Szereg innowacji technologicznych, które znajdują się w Renault Megane E-TECH wytycza drogę przyszłości w motoryzacji. Dodatkowo nowoczesna platforma CMF-EV z płaską podłogą zapewnia przestrzeń oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Komfort i przestrzeń

W nowo zaprojektowanym wnętrzu Renault Megane E-TECH możesz się śmiało zrelaksować dzięki możliwości ustawienia fotela według swoim preferencji. Korzystając z kokpitu openR możesz sprawdzić ustawienia samochodu i skorzystać z asystenta głosowego Google. Dodatkowo dzięki 33 litrom schowków można ukryć wszystkie niezbędne rzeczy do podróżowania, a system nagłośnienia Harman Kardon z 9 głośnikami i subwooferem oraz multi-sense, którym dostosujesz oświetlenie wnętrza do swojego nastroju spowoduje, że podróżowanie będzie Twoim ulubionym hobby. Renault Megane E-TECH wyposażone jest również w ładowarkę indukcyjną, która znajduje się pod ekranem dotykowym oraz dwoma gniazdami USB-C w drugim rzędzie siedzeń.Nagroda Car Of the Year Polska 2023 trafiło do Nowego Renault Megane E-Tech, które również zdobyło ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ gwiazdek Euro NCAP dzięki nowemu nadwoziu oraz szerokiej gamie systemów bezpieczeństwa. Ten w 100% elektryczny samochód zajął również 2 miejsce w konkursie Car of The Year 2022 rywalizując z 38 samochodami innych marek.

Przyjemność z jazdy

Jazda w zupełnej ciszy, dynamiczne uzależniające przyspieszenie oraz brak jakichkolwiek wibracji takie jest właśnie w 100% elektryczne Renault Megane E-TECH. Dzięki łopatkom przy kierownicy możesz sterować odzyskiwaniem energii, a elektryczny układ napędowy oferujący 220 KM oraz 470 km zasięgu sprawi, że każdy przejechany kilometr będzie dla Ciebie frajdą. Podczas postoju podłącz swoje elektryczne Renault Megane E-TECH do punktu szybkiego ładowania, a odzyskasz do 300 km zasięgu w 30minut. Jak znaleźć najbliższe punkty? To proste! Pojawią się one na centralnym ekranie dotykowym. To nie wszystko, bo dzięki trybowi B-mode możesz odzyskiwać energię za każdym razem gdy zwalniasz i hamujesz.


100% Hi-tech

Wisienką na torcie jest kokpit z dużym ekranem open-R, na który składa się wyświetlacz wskaźników i zegarów o rozmiarze 12,3" oraz ekran centralny o przekątnej 12". Korzystanie z nowego systemu multimedialnego openR Link z wbudowanymi usługami Google toc zysta przyjemność. Teraz słuchanie ulubionej muzyki ze Spotify czy korzystanie ze swoich ulubionych aplikacji będzie jeszcze prostsze.


Systemy wspomagania

Renault Megane E-TECH w 100% elektryczny posiada wiele systemów, które sprawiają, że jazda samochodem to czysta przyjemność.

  • widok wsteczny w lusterku za pomocą kamery umieszczonej na szybie tylnej
  • system Active Driver Assist reguluje prędkość uwzględniając uksztaltowanie drogi utrzymując bezpieczny dystans
  • światła LED Adaptive automatycznie dostosowuje wiązkę światła do sytuacji na drodze
  • automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania
  • system wspomagania ruszania pod górę
  • inteligentny aktywny regulator prędkości, który zachowuje bezpieczną odległość od samochodu przed nami

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniach 11/09-13/10 Serwis Mechaniczny Renault PGD Lewinowska będzie czynny w godz. 8.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.