Renault Mégane


Dynamiczna sylwetka i ekspresyjny design

Poszukujesz auta kompaktowego, ale wszystkie wydają Ci się zbyt podobne do siebie? A gdyby tak nieco wyjść poza sztampę i spróbować czegoś innego? Idealnym rozwiązaniem może być Renault Megane. To samochód, który zapewnia odpowiedni dla tej klasy komfort, a jednocześnie znacznie wyróżnia się swoim designem.
Sylwetki Megane nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym samochodem. Zaprojektowana w charakterystycznym dla Renault stylu, zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji. Choć utrzymana jest w stylu klasycznej elegancji, to jednak niepozbawiona jest pewnych sportowych akcentów. Zresztą - spójrzmy na przód nowego Renault Megane. Masywne wloty powietrza przywodzą na myśl sportowe auta, a całości dopełniają dynamicznie zaprojektowane światła przednie. Zgrabnie zakończony tył tylko dodaje temu autu wyjątkowego uroku, czyniąc je unikatowym w skali całego segmentu.
Nowe Renault Megane to dowód na to, że kompaktowe samochody nie muszą być nudne jeżeli chodzi o design. Nawet wersja kombi (Grandtour) udowadnia, że rodzinne auto może wyglądać nietuzinkowo.


5 trybów jazdy i 5 tonacji oświetlenia

Czy wiesz o tym, że Twoje nowe Megane dopasuje się do Ciebie? To zupełnie tak, jakbyś za każdym razem zmieniał auto na inne! W standardzie, Megane wyposażone jest 5 różnych trybów jazdy:
• Tryb sportowy - gdy masz ochotę na coś więcej niż zwykła jazda,
• Tryb eko - gdy zależy Ci na jeszcze niższym zużyciu paliwa
• Tryb komfortowy - miękkie zawieszenie oraz włączony masaż w fotelu
• Tryb neutralny - po prostu Twoje Megane w najlepszym wydaniu
• Tryb indywidualny - auto dokładnie takie, jak chcesz - samodzielnie ustaw wybrane parametry!

Te same ustawienia pozwolą Ci sterować kolorem podświetlenia wskaźników na desce rozdzielczej. W zależności od wybranego trybu, wyświetlacz Twojego Megane będzie wyglądał inaczej!
Systemy MULTI-SENSE

System MULTI-SENSE to rozwiązanie, które pozwala na łatwe dostosowanie Twojego nowego Megane do Ciebie. To właśnie dzięki temu systemowi szybko zmienisz ustawienia silnika, zawieszenia czy nawet kolor podświetlenia zegarów na desce rozdzielczej. Słowem - pozwól swojemu autu być dokładnie takim jak tego sobie zażyczysz!


Nowe Renault MEGANE dostępne są z szeroką gamą silników

Paleta silników nowego Renault Megane jest tak duża, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. I to niezależnie od tego czy poszukujesz jednostki benzynowej do jazdy typowo miejskiej, oszczędnego diesla na trasy, albo może silnika, który zapewni Ci mnóstwo sportowych emocji, koniecznie sprawdź propozycje Renault.

Zresztą - przekonaj się sam!


Silniki benzynowe
• TCe 115 - 115 koni mechanicznych bez problemu radzi sobie w gęstym ruchu miejskim, nie zużywając przy tym dużo paliwa.
• TCe 140 - niezwykle elastyczny silnik benzynowy, może być łączony ze skrzynią automatyczną

• TCe 160 - niezwykle elastyczny silnik benzynowy, może być łączony ze skrzynią automatyczną

Silniki wysokoprężne

• dCi 115 - świetny kompromis, jeżeli potrzebujesz oszczędnego i elastycznego diesla, może być łączony ze skrzynią automatyczną EDC.

Silniki Hybrydowe

  • E-TECH 160 hybryda Plug-in -Ograniczona emisja CO2, doskonałe osiągi oraz nowoczesna technologia - wszystko to sprawia, że samochody z tym napędem znacznie przewyższają tradycyjne auta spalinowe.

Więcej informacji na temat danych technicznych w zakładce PLIKI DO POBRANIA