Renault Master

Renault Master to pojemne auto dostawcze, które od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród klientów poszukujących samochodu dostawczego do pracy. Wiedząc o tym, jak cenione jest to auto, producenci dbają o to, by ciągle je udoskonalać. Efektem ich działań jest nowy model Renault Master. Znajdziecie go Państwo w atrakcyjnej ofercie naszej firmy. Przyjrzyjmy się więc czym charakteryzuje się nowy model tego znanego samochodu dostawczego.

Mnogość zastosowań

Nowy Renault Master to samochód, który posiada uniwersalne zastosowanie. W zależności od potrzeb klienta, może być to pojemne auto dostawcze, duży bus, furgon, a nawet samochód medyczny. Producent zadbał o szeroki wybór specjalistycznego osprzętu, dzięki czemu możliwe jest maksymalne dopasowanie samochodu do potrzeb użytkownika. Istnieje również możliwość dostosowania go do przejazdu osób niepełnosprawnych. Jeśli ma być wykorzystywany jako typowe auto dostawcze, wystarczy zdecydować się na wersję oferującą dużą przestrzeń i uchwyty do mocowania towarów. A to nie wszystkie możliwości, jakie daje Nowe Renault Master. Auto to może być bowiem food truckiem, przewozić żywność, czy służyć jako pojazd wykorzystywany w budownictwie. Słowem, jest to samochód, który daje niemal nieograniczone możliwości.

Komfortowe i funkcjonalne wnętrze

Renault Master to samochód, który najczęściej wykorzystywany jest w pracy. Kierowcy zasiadający za kierownicą tego auta spędzają więc w nim wiele godzin. Na szczęście, jest to samochód, który posiada przemyślane rozwiązania wpływające na komfort jazdy. W kokpicie nowego Mastera znajdziemy między innymi liczne schowki i przegrody o pojemności aż 105 litrów. Dzięki temu kierowca może mieć przy sobie wszystko to, czego potrzebuje. Deska rozdzielcza zaprojektowana jest tak, by wszystko znajdowało się w zasięgu ręki kierowcy, zaś nowoczesne, wyprofilowane fotele zapewniają komfort nawet w czasie najdłuższych tras. To jednak nie wszystko. Kierowca, który zasiądzie za kierownicą nowego Renault Master, może liczyć również na nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają zwiększać jego wygodę. Mowa tu między innymi o bezprzewodowej ładowarce, uchwycie na tablet oraz niezwykle intuicyjnych multimedialnych ekranach dotykowych z R-LINK Evolution lub Media Nav Evolution.

Pojemność i prosty załadunek

Od auta dostawczego oczekuje się dużej przestrzeni bagażowej oraz rozwiązań, dzięki którym załadunek towarów będzie łatwy i prosty. Renault Master jest samochodem, który nie zawodzi w tej kwestii. Jego podstawową zaletą są niskie progi, dzięki którym wnoszenie towaru jest znacznie łatwiejsze i mniej męczące. Tym bardziej, że w samochodzie tym znajdziemy również uchwyty, dzięki którym możemy zapewnić sobie bezpieczeństwo. Renault Master posiada również oświetlenie LED wewnątrz przestrzeni ładunkowej. Rozładunek lub załadunek towarów po zmierzchu nie stanowi więc żadnego problemu.


Nowa gama silników

Poznaj nową gamę silników: więcej mocy, większy moment obrotowy, gwarantujące bardziej dynamiczną jazdę. Jeszcze bardziej oszczędne Nowe Renault MASTER jest w 100% Twin Turbo, co pozwala obniżyć zużycie paliwa o 1l/100 km (NEDC BT*)... Nowe MASTER: wydajność i efektywność do Twoich usług!

Technologia w służbie bezpieczeństwa

Samochody dostawcze są znacznie bardziej narażone na wypadki i kolizje drogowe niż zwykłe osobówki. Większe wymiary i ciężar załadunku sprawia, że są mniej zwrotne, a przy tym narażone na utratę równowagi i przyczepności do jezdni. Nie bez znaczenia jest również fakt, że pozostają w ruchu nieporównywalnie dłużej niż pojazdy prywatne. Dlatego też poszukując samochodu do pracy warto wybierać modele, które są przed tym odpowiednio zabezpieczone. Renault Master jest takim właśnie pojazdem. W samochodzie tym znajdziemy bowiem szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym jazda staje się bezpieczniejsza. Wymienić możemy tu między innymi systemy zapewniające wspomaganie nadzorowania widoku z tyłu, wspomaganie utrzymania toru jazdy w przypadku podmuchu bocznego wiatru, czy system wspomagania parkowania przodem. Ponadto nowy model wyposażony jest również w czujniki i kamery cofania, sygnalizator martwego pola oraz system kontroli pasa ruchu. Kierowcy mogą liczyć również na wsparcie w przypadkach nagłego hamowania. Słowem, jest to pojazd, który dzięki szeregowi nowoczesnych rozwiązań zapewnia nam znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.


Nowoczesny i wydajniejszy silnik

Nowy model Renaulta Mastera to również silniki, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Gama dostępnych jednostek została bowiem całkowicie odnowiona. Głównym źródłem napędu w tym modelu samochodu jest 4-cylindrowy silnik Diesla 2.3 dCi. Ta jednostka napędowa osiąga 180 KM i 400 NM. Co ważne, mimo to, jest to rozwiązanie ekologiczne, które nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska. Producent zastosował bowiem nowoczesną technologię AdBlue, której celem jest zmiana zanieczyszczeń emitowanych przez silniki wysokoprężne na nieszkodliwe gazy. Silnik ten wyróżnia się również mniejszym zużyciem paliwa. Jeśli jednak nie przekonuje nas to, Renault oferuje nam również wersję pojazdu z silnikiem elektrycznym. Posiada on około 120 kilometrów zasięgu na pełnym ładowaniu. Jest więc dobrym rozwiązaniem dla osób, które poszukują samochodu dostawczego, którym poruszać będą się na niewielkich odcinkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy najlepsze rozwiązania.

Więcej informacji na temat danych technicznych w zakładce
PLIKI DO POBRANIA