Renault Captur E-TECH Full Hybrid

Nowe Renault CAPTUR E-TECH Full Hybrid i Mild Hybrid

W dzisiejszych czasach dla większości użytkowników samochód to coś więcej, niż środek transportu. Coraz częściej cenimy jego oryginalność, elegancki design, a także innowacyjne rozwiązania. Oczywiście niezmiennie cenionymi atutami są niezawodność, komfort jazdy, przestronność wnętrza oraz spalanie. Ostatnia z wymienionych cech sprawia, że często wybór pada na samochody hybrydowe. Nie dość, że są one dużo bardziej ekonomiczne, to także ekologiczne.
Świetnym wyborem będzie nowe Renault Captur E-Tech Full Hybrid Mild Hybrid. Renault to marka pojazdów, której nie trzeba nikomu przedstawiać, a dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w budowaniu samochodów z napędem elektrycznym, można być pewnym, że wszystkie rozwiązania zastosowane w tym modelu będą służyły niezawodnie przez wiele, z możliwie największą wydajnością.

Elektryczny na żądanie

Stosowanie silników elektrycznych w samochodach jest świetnym pomysłem z uwagi na ogromny moment obrotowy tych jednostek oraz nieznaczny wpływ na środowisko. Jednak, baterie zasilające ten układ mają określony zasób energii. Właśnie dlatego w Renault Captur E-Tech użycie dwóch silników z różnym źródłem zasilania pozwala być jednocześnie oszczędnym i ekologicznym oraz nieograniczonym limitem kilometrów. Jeden z trybów jazdy nowej hybrydy od Renault umożliwia przemieszczanie się na samym silniku elektrycznym, kiedy to koszt podróży i wpływ na środowisko naturalne stają się bliskie zeru, a podczas weekendowych wycieczek można skorzystać z obu silników, dzięki czemu wypady za miasto nie są w żaden sposób limitowane.

Ogranicz zużycie paliwa o 40%

Dzięki silnikowi hybrydowemu możesz zaoszczędzić do 40% paliwa podczas jazdy w mieście. Odzyskuj energię w trakcie hamowania i zwalnia dzięki technologii hamowania regeneracyjnego.


Dodatkowe wyposażenie

Nowe Renault Captur to gwarancja trafionej personalizacji. Multi-Sense to system, dzięki któremu można wybrać jeden z aż trzech trybów prowadzenia i 8 kolorów oświetlenia wnętrza. Szczególnie warto zwrócić uwagę na tryb Pure, na którym Captur przemieszcza się tylko na zasilaniu elektrycznym, a maksymalna prędkość w tym ustawieniu wynosi 135 km/h. Samochody hybrydowe są zaawansowane technologicznie i posiadają wiele opcji personalizacji. Kierowcy może być ciężko nad tym wszystkim zapanować. Właśnie dlatego inżynierowie z Renault opracowali niezawodny i prosty w obsłudze system Easy Link. Dzięki ekranowi dotykowemu o dużej rozdzielczości i przekątnej do 9,3”, bardzo łatwo zapanować nad wszystkimi funkcjami zaawansowanej maszyny. Menu systemu multimedialnego jest proste i intuicyjne. Pozwala monitorować zużywanie i odzyskiwanie energii, a w razie potrzeby może wyświetlić także punkty ładowania pojazdów elektrycznych i wyznaczyć drogę do najbliższego z nich. To właśnie ten system jest centrum dowodzenia kierowcy. Ci, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu, mogą doposażyć swoje Renault w cyfrowy wyświetlacz zegarów 10,25”, gdzie wyświetlane będą wszystkie informacje o pojeździe. Przewaga samochodów hybrydowych nad spalinowymi nie polega jedynie na niższym koszcie przejazdu i niższym wpływie na środowisko naturalne. To także szereg funkcji, które w samochodach spalinowych są niedostępne. Jednym z takich udogodnień w nowym Captur E-Tech jest możliwość zaprogramowania go w taki sposób, by ładowanie baterii rozpoczęło się dopiero w momencie, gdy koszt taryfy prądu będzie najniższy. Można też jeszcze przed jazdą ustawić żądaną temperaturę w kabinie.

Wersja wyposażenia INTENS

Decydując się na zakup Captur E-Tech mamy do wyboru jedną wersję wyposażenia – Intens. Wersja Intens pozwala wyróżnić się na drodze jeszcze bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Oferuje ona dwukolorowe nadwozie, co bez wątpienia dodaje stylu i podkreśla oryginalną linię nadwozia. Dodatkowo na pokładzie znajdziemy nawigację satelitarną i wiele innych przydatnych dodatków. Dzięki temu każdy znajdzie pojazd skrojony na swoją miarę. Warto więc wybrać się do salonu i poznać zalety modelu.

Moc silników Hybrydowych

  • mild hybrid 140
  • mild hybrid 140 EDC
  • mild hybrid 160 EDC
  • E-TECH 145 full hybrid

Więcej informacji na temat danych technicznych w zakładce PLIKI DO POBRANIA