Renault Austral


NOWE RENAULT AUSTRAL − ATLETYCZNY I TECHNOLOGICZNIE ZAAWANSOWANY SUV

Nowe Renault Austral charakteryzuje atletyczny, zmysłowy i zaawansowany technicznie wygląd z wszystkimi atrybutami SUV-a. Renault Austral to samochód z klasą, o mocnej osobowości i muskularnym nadwoziu.


WSZYSTKIE ATRYBUTY CROSSOVERA

Nowy Austral ma niezwykle nowoczesny styl. Duże koła stanowią doskonałe uzupełnienie muskularnego nadwozia z linią maski tuż nad nadkolami. To niezwykle udane rozwiązanie nadaje samochodowi siły i charakteru. Nowy Austral ma wszystkie tradycyjne elementy SUV-a: przednią i tylną osłonę podwozia, osłony boków i dolnej części nadwozia w kontrastowym kolorze, zwiększony prześwit i wysoką linię szyb, dzięki czemu lepiej chroni pasażerów.


WYRAZISTY PRZÓD SAMOCHODU I CHARAKTERYSTYCZNY UKŁAD ŚWIATEŁ

Przód Nowego Australa łączy dynamikę z wyrafinowaniem. Szeroki grill we wzór szachownicy jest przecięty w górnej części chromowaną listwą, która płynnie łączy się ze światłami. Listwa poszerza optycznie samochód, a jednocześnie stanowi elegancki i wyrafinowany stylistycznie element.

Nowe logo Renault podkreśla nowoczesny charakter samochodu.

Światła Nowego Australa składają się w 100% z diod LED, bardzo nowoczesne przyciągają wzrok precyzyjną linią. Z przodu mają charakterystyczny dla marki kształt litery C (C-Shape) w zaktualizowanej formie. Nadają samochodowi wygląd high-tech, który dodaje mu charakteru i potęguje atletyczną stylistykę nadwozia.

Przestronne wnętrze dają wrażenie solidności i sportowych możliwości, które dodatkowo podkreśla pochyła tylna szyba. Wyraziste linie nad nadkolami dodają spójności bryle samochodu.

Środkowe i boczne wloty powietrza w przednim zderzaku, kąt pochylenia dachu i mocne wyprofilowania boków świadczą o doskonałych parametrach aerodynamicznych.

BOGATE WYPOSAŻENIE I ERGONOMICZNA PRZESTRZEŃ

Nowe Renault Austral posiada system multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google. Dzięki nim możesz sterować głosowo temperaturą w samochodzie, możesz zaplanować trasę lub wybrać swoją ulubioną muzykę.

Nowy system Harman Kardon dzięki całkowitej mocy 410 W (4tweetery, 4 woofery, 2 głośniki surround i 1 skrzynia basowa) sprawi, że doświadczysz głębokich dźwiękowych przeżyć.

Multi Sens to system, dzięki któremu możesz dopasować Nowe Renault Austral do swoich potrzeb i preferencji. Łatwo ustawisz, dźwięk, reakcję silnika, układ kierowniczy, oświetlenie wnętrza samochodu czy spersonalizujesz ekran wedle swoich preferencji.

Kolejnym systemem w nowym Renault Austral jest system4Control, który gwarantuje precyzyjną i bezpieczną jazdę, płynne pokonywanie zakrętów i kontrolę nad drogą. Dzięki średnicy zawracania 10,1m wszelkie manewry stały się łatwe.


NOWE RENAULT AUSTRAL POSIADA 32 ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY M.IN. TAKIE JAK:

  • System wspomagania nagłego hamowania
  • System wspomagania parkowania wraz z kamerą 3D 360 stopni
  • System active driver assist
  • System kontroli bezpiecznej odległości
  • Aktywny system nagłego hamowania
  • System utrzymywania pasa ruchu
  • System kontroli zmęczonego kierowcy
  • Automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania

Nowe Renault Austral to komfortowy samochód z dużą przestrzenią za kierownicą. Posiada łatwo dostępne schowki o pojemności 35litrów. Tylna przesuwana kanapa daje możliwość zwiększenia miejsca na kolana o16 cm, a bagażnik o pojemności aż 575 dm3 (w zależności od wersji) pomieści wszystkie Twoje bagaże lub zakupy.