Nowe Renault Kangoo VAN

Nowe Renault Kangoo VAN to innowacyjne auto o atletycznym i dynamicznym stylu skrojone na miarę pojazdu dla profesjonalistów.

Nowe Kangoo VAN wyróżnia się bardziej muskularnym wyglądem zewnętrznym. Przód został całkowicie przeprojektowany. Posiada chromowaną listwę między kratką, a przednim zderzakiem. Dzięki wyrafinowanym wykończeniem i chromowanym wstawkom jego wygląd staje się bardziej ekskluzywny. Nowe wnętrze Nowego Kangoo VAN oferuje zupełnie nową deskę rozdzielczą z licznymi schowkami. Fotele zostały całkowicie przeprojektowane i zapewniają większy komfort i trwałość.


Całkowicie nowe Renault Kangoo VAN wkracza na rynek i wprowadza istotną innowację w postaci Easy Side Access, który umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej z boku pojazdu. Jest to szczególnie wygodna opcja w centrach miast ze względu na liczne ograniczenia parkingowe. Dzięki usunięciu całkowicie środkowego słupka, Nowe Kangoo VAN oferuje najszerszy na rynku dostęp z boku, wynoszący 1416 mm (dwa razy więcej niż w poprzedniej wersji).

Dzięki składanemu, podsufitowemu stelażowi wewnętrznemu Easy Inside Gallery, możesz przewozić długie i duże przedmioty w górnej części samochodu zyskując dzięki temu dodatkową przestrzeń ładunkową.

Nowe Kangoo VAN wyposażone jest w system multimedialny Renault EASY LINK oraz nowe systemy wspomagania prowadzenia, w tym cyfrowe lusterko wsteczne, które zapewnia doskonałą widoczność tyłu, wygodną w pojazdach z przegrodą. Inne nowe funkcje obejmują kontrolę stabilności hamowania, system monitorowania martwego pola, system utrzymania pasa ruchu czy zaawansowany system aktywnego hamowania awaryjnego AEBS.

Gama wydajnych silników benzynowych 1.3 TCe i wysokoprężnych 1.5 Blue dCi dostępnych z mechaniczną skrzynią 6-biegową.