Nowe Renault Express VAN

Zakładasz własną firmę i poszukujesz furgonetki odzwierciedlającej Twój zapał? Nowe Renault EXPRESS VAN został stworzony specjalnie dla Ciebie ! Płynna linia nadwozia jest podkreślona efektywnymi bocznymi listwami ochronnymi. Nad przednim ochronnym zderzakiem znajdują się wydajne światła do jazdy dziennej LED w charakterystycznym dla marki Renault układzie w literę C. Agresywny, muskularny grill przedni i szeroka maska eksponują solidność Nowego EXPRESS VAN.

Nowe Renault EXPRESS VAN spełnia potrzeby klientów poszukujących najlepszego stosunku ceny do jakości i oferuje najwięcej miejsca do przechowywania w swojej kategorii. Praktyczny i wydajny van, jest przeznaczony dla przedsiębiorców i małych flot.

Nowe Renault EXPRESS VAN wyposażone jest w system multimedialny Renault EASY LINK i w systemy wspomagające prowadzenie, takie jak asystent cofania, ostrzeganie o martwym polu, asystent parkowania przedniego i tylnego, nie zapominając o szerokim lusterku wstecznym.

Zupełnie nowy EXPRESS Van prezentuje nową stylistykę marki Renault, solidność i nowoczesność. Nowe wnętrze wyposażone we wzmocnione siedzenia, zapewnia jakość i komfort na pokładzie. Szczególną uwagę zwrócono na przestrzeń magazynową i ergonomię. Oferuje najlepszą pojemność w swojej kategorii (48 litrów) i pojemność ładunkową od 3,3 do 3,7 m³.

Dzięki asymetrycznym tylnym drzwiom otwieranym pod kątem 180°, pojemności użytkowej wynoszącej 3,3 m3 oraz 1,91 m długości załadunki (z pełną przegrodą), Nowy EXPRESS VAN oferuje najlepszy stosunek parametrów użytkowych do całkowitych wymiarów pojazdu. Dzięki obrotowej przegrodzie i składanemu fotelowi pasażera uzyskasz do 3,7 m3 pojemności ładunkowej. Boczne drzwi przesuwne ułatwią załadunek, dzięki rekordowej szerokości otwarcia wynoszącej 716 mm. Nowy EXPRESS VAN to po prostu samochód dla Ciebie.