Nowe Renault Espace

PRAWDZIWY LUKSUS I ELEGANCJA

Nowe Renault Espace E-Tech full hybrid, szósta generacja ponadczasowego modelu marki, nadaje nowy wymiar siedmio- i pięciomiejscowym SUV-om. Jego design łączy płynną sylwetkę z muskularnymi kształtami. Zespół napędowy E-Tech full hybrid o mocy200 KM, wyrafinowany komfort wnętrza i zaawansowane technologie pokładowe zapraszają do podróżowania w zupełnie nowym stylu. Precyzyjnie wyrzeźbiony przód, płynna sylwetka, rasowe kształty, szklany panoramiczny dach* – nowe Renault Espace E-Tech full hybrid wprowadza całkiem odmienną wizję SUV-ów klasy premium. Charakterystyczny układ świateł w kształcie litery C z reflektorami full LED.


WERSJA ESPRIT ALPINE

Wersję esprit Alpine można rozpoznać po nadwoziu w szarym kolorze Schiste Satin, bardziej agresywnym sportowym zderzaku i szachownicy na osłonie chłodnicy. Unikatową osobowość tej wersji podkreślają aluminiowe diamentowane obręcze kół 20" daytona, wykończone grafitowym lakierem i logotyp „esprit Alpine”. Akcenty charakterystyczne dla Alpine są także widoczne w kabinie: tapicerka z tkaniny łączonej z Alcantarą®, podkreślona niebieskimi przeszyciami, zagłówki ozdobione oryginalnym haftowanym motywem oraz aluminiowe pedały, które nadają dynamikę wnętrzu. Również kierownicę obszytą skórą Nappa/Alcantarą® zdobią niebiesko--biało-czerwone przeszycia.


KOMFORT KLASY PREMIUM

Zajmij miejsce w przestrzeni, w której wszystko zostało zaprojektowane z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu. Ciesz się wykwintnym i przytulnym wnętrzem, mogącym pomieścić do siedmiu osób, oświetlonym przez duży, panoramiczny szklany dach o powierzchni ponad 1 m2. Kabinę można w pełni dostosować do Twoich potrzeb, aby zapewnić najwyższy komfort podróżowania. Usiądź wygodnie, a masujący, podgrzewany fotel pokryty pikowaną, skórzano-materiałową tapicerką w jasnopiaskowym kolorze zabierze Cię w podróż pierwszą klasą. W doskonale dopracowanym pod względem ergonomii miejscu kierowcy znajdują się ekrany o łącznej powierzchni4do 984 cm²

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Zarówno w konfiguracji 7-, jaki 5-miejscowej pasażerowie mają wielką swobodę ruchu: tylna kanapa daje się odsunąć o 22 cm i zapewnia pasażerom ilość miejsca na wysokości kolan jedną z największych w tej klasie aut. W drugim rzędzie siedzeń ilość miejsca na wysokości kolan wynosi 32 cm ,a oparcia dają się odchylać o kąt 31°.W trzecim rzędzie siedzeń ilość miejsca na wysokości kolan wynosi 13 cm, a oparcia odchylone są pod kątem 14°. Elektrycznie sterowana tylna klapa otwiera się automatycznie przez przesunięcie stopy pod progiem bagażnika. Pojemność bagażnika daje się dostosować do Twoich potrzeb: do 777 l w wersji 5-miejscowej z kanapą przesuniętą maksymalnie do przodu oraz 1818 l po złożeniu wszystkich siedzeń w drugim rzędzie. Schowki, o łącznej pojemności ponad 40 l, rozmieszczone w całej kabinie. Pasażerowie na tylnych siedzeniach mają do dyspozycji kieszenie w drzwiach o pojemności 2,2 l każda oraz uchwyty na kubki w środkowym podłokietniku.


HARMAN KARDON®– brzmienie klasy Hi-Fi

Zanurz się w przestrzeni dźwięków godnej sali koncertowej najwyższej klasy. 12 głośników systemu Harman Kardon® o mocy 485 W, zamontowanych w płatach drzwi, po bokach deski rozdzielczej i w bagażniku, precyzyjnie odtwarza wszystkie szczegóły brzmienia 3D. W Renault Espace znajdują się 2 głośniki wysokotonowe po bokach deski rozdzielczej, 2 głośniki niskotonowe w płatach przednich drzwi i 2 w płatach tylnych drzwi, 2 głośniki surround, 1 centralny głośnik przedni oraz 2 głośniki wysokotonowe i 1 subwoofer w bagażniku.


ZESPÓŁ NAPĘDOWY E-TECH FULL HYBRID

W mieście poruszaj się nawet do 80%czasu w trybie elektrycznym1 i oszczędzaj do 40% paliwa. Akumulator trakcyjny jest doładowywany w fazach zwalniania i hamowania. Cztery koła skrętne systemu 4Control advanced dają gwarancję płynnego, precyzyjnego i w pełni bezpiecznego toru jazdy. Pełna kontrola nad pojazdem przy pokonywaniu łuków i zakrętów.


MULTIMEDIALNY SYSTEM OpenR LINK Z WBUDOWANA WYSZUKIWARKĄ GOOGLE

Zapewnij sobie wyjątkową jakość podróżowania z dostępem do internetu dzięki systemowi multimedialnemu openR link, z wbudowaną wyszukiwarką Google. Na wprost Ciebie są umieszczone ekrany wysokiej rozdzielczości o powierzchni 774 cm2, zapewniające dostęp do szerokiej gamy usług i treści internetowych.


TECHNOLOGIA MULTI-SENSE

Szybkość reakcji i brzmienie silnika, twardość układu kierowniczego, oświetlenie ambientowe, konfiguracja ekranu zespołu zegarów... Technologia multi-sense oferuje cztery tryby jazdy zapewniające spersonalizowane doznania zgodne z Twoimi upodobaniami.


32 ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

W ramach programu „human first” nowe Renault Espace E-Tech full hybrid oferuje 32 technologicznie zaawansowane systemy wspomagania prowadzenia czuwające nad bezpieczeństwem Twoim i pasażerów.