Nowe Renault ARKANA


Przestronny i sportowy SUV Renault

Nowe Renault Arkana to elegancja, solidność, sportowa dynamika przede wszystkim wyjątkowy nowoczesny design. Smukła sylwetka, przestrzeń dla pasażerów oraz pojemny bagażnik sprawiają, że w Renault Arkana poczujesz się wyjątkowo i komfortowo. System Easy Link z intuicyjną obsługą sprawia, że jazda tym samochodem staje się wyjątkowym przeżyciem.

Chcesz zaznać jeszcze silniejszych emocji? Przygotowaliśmy dla Ciebie wersję R.S. Line w dedykowanym pomarańczowym kolorze Valencia, która posiada sportową osłonę chłodnicy, dwie końcówki układu wydechowego oraz dedykowane obręcze kół z rubinowymi wstawkami.


Renault Arkana E-TECH Hybryda

Technologia hybrydowa E-TECH, która łączy w sobie wydajność oraz dużą dynamikę została zaczerpnięta ze sportów samochodowych. Podczas jazdy miejskiej samochód zawsze rusza w trybie elektrycznym i pokonuje do 80% dystansu dzięki temu oszczędza nawet do 40% paliwa. Ciesz się cichą i komfortową jazdą.


Akumulator w Renault Arkana E-TECH hybryda podczas hamowania odzyskuje energię i ładuje się automatycznie dzięki temu korzystanie z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń trwa jeszcze dłużej. Włączając tryb B-mode poczujesz wolność jeszcze intensywniej. W momencie zdjęcia nogi z gazu, samochód zaczyna hamować dzięki czemu Renault Arkana maksymalnie odzyskuje energię elektryczną.Niezrównana przyjemność z jazdy

Renault Arkana o mocy 140 KM z systemem mikrohybrydowym 12V i automatyczną skrzynią biegów EDC łączy oszczędność i przyjemność z jazdy. Technologia ta pozwala odzyskiwać energię podczas hamownia dając jednocześnie możliwość szybkiego przyspieszania.

Cicha i efektywna jazda Renault Arkaną E-TECH hybryda na każdej trasie jest możliwa dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym. Silnik o mocy 145 KM zapewni dynamiczną, a zarazem komfortową jazdę. Wielotrybowa skrzynia biegów gwarantuje wydajność i niezapomniane wrażenia z jazdy, a 2 silniki elektryczne reaktywność.


Systemy wspomagania jazdy

  • Easy Pilot to system asystenta jazdy w korku i na autostradzie
  • Easy Park Assist to system wspomagający parkowanie przodem i tyłem
  • System wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem
  • System wspomagania parkowania bokiem
  • System AEBS to aktywny system wspomagania hamowania z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów
  • System utrzymania pasa ruchu

Jazda Nowym Renault Arkana to komfort i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania jazdy Easy Drive.


System multimedialny Easy link

Renault Arkana wyposażone zostało w multimedialny system kompatybilny z Android Auto i Apple CarPlay, dzięki któremu w prosty sposób można podłączyć smartfon i korzystać z aplikacji i usług online z poziomu dotykowego ekranu o przekątnej 9,3”.


System Multi-sense

System multi-sense posiada 3 tryby (mysense, eco oraz sport) Ustawiając jeden z trzech trybów zmienia się dźwięk, reakcja silnika, układ kierowniczy oraz oświetlenie nastrojowe wewnątrz samochodu. Ciesz się podróżą dzięki systemowi personalizacji multi-sense.


Poznaj wymiary Renault ARKANA