Wydarzenia

Dealer of the Year 2019

RRG Warszawa już po raz siódmy okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2019. Wyniki konkursu Dealer of the Year 2019 to powód do dumy dla wszystkich pracowników RRG Warszawa.

dowiedz się więcej

Dealer of the Year 2017

RRG Warszawa już po raz szósty okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2017. Wyniki konkursu Dealer of the Year 2017 to powód do dumy dla wszystkich pracowników Renault Retail Group Warszawa. Nasza firma została laureatem tej prestiżowej nagrody szósty raz.

dowiedz się więcej

RRG Warszawa na Bike Expo

24-25 marca PGE Narodowy zmienił się w raj dla rowerzystów. Dwa dni amatorskich wyścigów kolarskich, ekspozycji rowerów i akcesoriów. To już druga odsłona BIKE EXPO, którego partnerem była marka RENAULT. Eksponowaliśmy tam najnowsze modele Renault oraz akcesoria dla rowerzystów w specjalnej strefa sprzedażowej.

RRG Warszawa na Snow Expo

W listopadzie 2017 roku RRG Warszawa miało okazję być głównym partnerem drugiej edycji niezwykłego wydarzenia SNOW EXPO na PGE Narodowym  w Warszawie. Zaprezentowaliśmy tam nasze najlepsze modele, które idealnie sprawują się na górskich, zaśnieżonych drogach oraz niezbędne samochodowe akcesoria zimowe.

RRG Warszawa na Warsaw Motoshow 2017

RRG Warszawa miało przyjemność uczestniczyć w największej imprezie motoryzacyjnej w Polsce - WARSAW MOTO SHOW w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Była to już 3 edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych, w której mogliśmy zaprezentować nasze nowości.

Renault Polska zostało Partnerem Oficjalnym Polskiego Związku Narciarskiego

Renault Polska zostało Partnerem Oficjalnym Polskiego Związku Narciarskiego. W ramach współpracy Renault przekazuje 25 samochodów do wykorzystania na potrzeby PZN.

dowiedz się więcej

Dealer of the Year 2016

RENAULT WARSZAWA już po raz piąty okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2016. Wyniki konkursu Dealer of the Year 2016 to powód do dumy dla wszystkich pracowników Renault Retail Group Warszawa. Nasza firma została laureatem tej prestiżowej nagrody po raz piąty .

dowiedz się więcej

Relacja z 26. Biegu Powstania Warszawskiego

23 lipca 2016 roku blisko 10 000 biegaczy uczciło Powstanie Warszawskie biorąc udział w 26. Biegu Powstania Warszawskiego. Podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć Teamu Renault.

dowiedz się wiecej

Renault Warszawa na 2. Rajdzie Doliny Krzemionki. Wspólnie wspieramy motosport!

Załoga Pawła Wysockiego i Michała Pryczka, która zasiadła za kierownicą Renault 5 GT Turbo wzięła udział w 2. Rajdzie Doliny Krzemionki. Samochód w barwach RENAULT WARSZAWA startował w klasie K4-E3 z 9 numerem startowym.

dowiedz się więcej

Renault Clio na podium 53. Rajdu Barbórki

Załoga TVN TURBO jadąca Renault Clio R3T nie zawiodła podczas tegorocznego Rajdu Barbórki i pokazała najwyższą formę.

dowiedz się więcej

53. Rajd Barbórki

Z przyjemnością informujemy, że do grupy firm wspierających uczestników Rajdu Barbórki w tym roku dołączyło RENAULT WARSZAWA.

dowiedz się więcej

Dealer of the Year 2014

RENAULT WARSZAWA już po raz czwarty z rzędu okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2014. Wyniki konkursu Dealer of the Year 2014 to powód do dumy dla wszystkich pracowników Renault Retail Group Warszawa. Nasza firma została laureatem tej prestiżowej nagrody czwarty rok z rzędu.

dowiedz się więcej

Karawana Twingo

W dniach 3-5 grudnia na ulicach Warszawy można było podziwiać karawanę kolorowych Twingo. Nowe Twingo wraz z RENAULT WARSZAWA odwiedziło najróżniejsze zakątki stolicy pokazując swój miejski charakter oraz zawrotną zwrotność.

dowiedz się więcej

Dealer of the year

Konkurs DEALER OF THE YEAR ma na celu promowanie kompleksowej organizacji i realizacji celów przez koncesje Renault w Polsce. Najważniejszym kryterium konkursu jest najwyższy poziom, jakości obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej.
W tym roku, trzeci raz z rzędu, nagrodę DEALER OF THE YEAR 2013 zdobywa - RENAULT WARSZAWA

dowiedz się więcej

Nagrody Renault 2013

Nowe Renault Clio zostało wybrane najlepszym samochodem w segmencie B podczas FLEET DERBY 2013. Jurorzy przetestowali na torze ponad 80 aut. Organizatorem testu i plebiscytu jest wydawca magazynu "Fleet".

dowiedz się więcej

RENAULT WARSZAWA na Zawodach Konnych

Ostatnie dwie niedziele lipca, były naprawdę gorące, a to za sprawą tegorocznego finału Pucharu Łazienki Królewskie CUP! Marka Renault po raz pierwszy została sponsorem tego corocznego wydarzenia. Pod namiotem RENAULT WARSZAWA można było podziwiać hit wśród nowości francuskiego koncernu - miejski crossover Nowe Renault Captur oraz Renault Twizy Z.E. - miejski samochód przyszłości, który już od czerwca tego roku jest obecny na polskim rynku. 

dowiedz się więcej

Dealer Of The Year

Konkurs DEALER OF THE YEAR ma na celu promowanie kompleksowej organizacji i realizacji celów przez koncesje Renault w Polsce. Najważniejszym kryterium konkursu jest najwyższy poziom, jakości obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej. W tym roku, po raz drugi z rzędu, nagrodę DEALER OF THE YEAR 2012 zdobywa - RENAULT WARSZAWA 

dowiedz się więcej

RENAULT WARSZAWA na długim dystansie! 

W pierwszą niedzielę wiosny 24 marca RENAULT WARSZAWA partnerowało 8 Warszawskiemu Półmaratonowi, jako gospodarz stoiska, na którym można było podziwiać Nowe Renault Clio. 

dowiedz się więcej

Nowe Renault Clio wita!

W dniu 26 pazdziernika 2012 r. w całej Polsce nastąpiła Premiera NOWEGO RENAULT CLIO! Clio jest jednym z najbardziej popularnych samochodów z gamy Renault, a jego nowy design budzi dużo pozytywnych emocji.

dowiedz się więcej

RENAULT WARSZAWA - Najlepsi z najlepszych!

W lipcu 2012 roku zostały ogłoszone wyniki 9 edycji wielkiego testu salonów miesięcznika Auto Świat. W rolę Klientów wcielają się pracownicy Centrum Badań Marketingowych "Test".

dowiedz się więcej

Samochody modyfikowane i specjalistyczne

W dniach 18 - 27 czerwca 2012 roku, w RENAULT WARSZAWA Al. Jerozolimskie gościła niecodzienna wystawa SAMOCHODÓW MODYFIKOWANYCH I SPECJALISTYCZNYCH RENAULT.

dowiedz się więcej

RENAULT WARSZAWA partnerem pikniku dla bezpieczeństwa "Przejdz na jasną stronę drogi"

Weekend majowy zakończył rodzinny event dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przy Centrum Olimpijskim na warszawskim Zoliborzu. Temat przewodni pikniku to szeroko rozumiane bezpieczeństwo na drogach przed wakacjami.

dowiedz się więcej

Wspieramy młode talenty!

RENAULT WARSZAWA zostało partnerem wspierającym RACING STARS ACADEMY.RACING STARS ACADEMY to największy w Polsce team kartingowy!Zespół ten tworzy dziewięciu zawodników w wieku 6-14 lat, należących do czołówki kierowców młodego pokolenia pod względem zdolności i szybkości.

dowiedz się więcej

Dealer Of The Year

Konkurs DEALER OF THE YEAR ma na celu promowanie kompleksowej organizacji i realizacji celów przez koncesje Renault w Polsce. Najważniejszym kryterium konkursu jest najwyższy poziom, jakości obsługi Klientów w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej.

dowiedz się więcej

Powitanie Jesieni z RENAULT WARSZAWA

Tylko 24 września super oferta. Wszystkich poszukiwaczy dobrych oferta zapraszamy na Powitanie Jesieni z RENAULT WARSZAWA. W programie konkursy z nagrodami, upominki, barbecue i zabawy dla najmłodszych. A dla wszystkich wyjątkowe oferty sprzedaży samochodów, przeglądów serwisowych, itp. Zapraszamy w godz. od 10:00 do 16:00

dowiedz się więcej

Jazdy próbne luksusowymi modelami Renault

W dniach od 12 do 22 września zapraszamy na jazdy próbne luksusowymi modelami Renault. Do Państwa dyspozycji oddajemy 10 wyjątkowych samochodów klasy wyższej. Tylko w RENAULT WARSZAWA

dowiedz się więcej

6 sekund do setki z RENAULT WARSZAWA

Wielbiciele wyścigowych wersji seryjnych pojazdów przygotowuja sie do swojego swieta - Pit Stop Warszawa. Przez jedenascie dni wrzesnia br. w trzech zakladach Renault Retail Group Warszawa kazdy chetny bedzie mógl zasiąść za kierownicą samochodu ze sportowa dusza.

dowiedz się więcej

Wyboje nam niestraszne, czyli polska rodzina w DUSTERZE

Trzy rodziny wybiorą się podczas wakacji na dwudniową wycieczkę Dacią DUSTER. "DUSTER na weekend" to nagroda dla zwycięzców w konkursach zorganizowanych przez Renault Retail Group Warszawa podczas Dnia Dacii.

dowiedz się więcej

Rekord w praktyce, czyli Klubowicze Dacii łączcie się!

Wielbiciele samochodów tworzą społeczności, zakładają fora internetowe i organizują kluby miłośników aut. Jednym z rosnących w siłę jest Klub Dacia Polska, którego członkowie - 19 czerwca w Warszawie - wezmą udział w kolejnym Dniu Dacii. I, podobnie jak zespoły Formuły 1, stworzą Mistrzowską Grupę Serwisową RRG, która ustanowi rekord m.in. w zmianie koła na czas.

dowiedz się więcej

Elektryczna przyszłość

Samochody elektryczne nie emitują podczas jazdy CO2. Alians Renault-Nissan pracuje nad rozwojem pełnej gamy całkowicie elektrycznych jednostek napędowych o mocy 50 kW (70 KM) i 100 kW (140 KM). Grupa Renault, świadoma wyzwań stawianych przez potrzebę zapewnienia ekologicznych środków transportu, podjęła decyzję o rozpoczęciu już w 2011 r. seryjnej produkcji pełnej gamy przystępnych cenowo pojazdów elektrycznych o zerowej emisji.

dowiedz się więcej

Nagrodzony serwis

Firma Renault Retail Group Warszawa Praga - ul. Lewinowska 37, zajęła pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Zwycięskiemu serwisowi przyznano statuetke Protektor.

dowiedz się więcej

Dni otwartych drzwi

W salonach Renault w dniach 8 - 10 stycznia miały miejsce Dni Otwartych Drzwi, podczas których zaprezentowany został Nowy Renault Fluence. Z okazji premiery samochód z wyjątkowo bogatym wyposażeniem oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie - już od 54 900 zł.

dowiedz się więcej

Renault - WAWA Patrol

Firma Renault Retail Group sponsorem programu Patrol na antenie radio WAWA.