Serwis RenaultPoszukują Państwo solidnego serwisu Renault w Warszawie? Zapraszamy do skorzystania z usług RRG Warszawa. Mamy 5 punktów serwisowych  w całej Warszawie, więc jesteśmy zawsze blisko Was. Wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne, jak i blacharskie. Oferujemy także pełny zakres części zamiennych - w tym opony samochodowe czy oryginalne felgi Renault. Wszystkim Klientom naszych Serwisów oferujemy komunikację zastępczą, dzięki czemu nie muszą martwić się o powrót do domu czy pracy. Zapewniamy zarówno auta zastępcze na czas naprawy (bardzo atrakcyjne ceny wypożyczenia), jak również możemy w inny sposób pomóc Państwu w dotarciu do domu lub pracy. Cenimy Wasz czas, dlatego zawsze staramy się ustalać dogodne terminy na przyjęcie auta. O przewidywanym termin zakończenia prac poinformujemy Państwa w momencie przekazania samochodu do serwisu. Gdyby jednak okazało się, że termin się wydłuży, to natychmiast poinformujemy Was o tym fakcie. Jako autoryzowany przedstawiciel Renault oferujemy najwyższą jakość usług oraz wykonywanie napraw czy prac serwisowych zgodnie z procedurami przewidzianymi przez producenta. Po zakończeniu prac, nasi eksperci techniczni sprawdzają ich jakość, która potwierdzona jest stosownym świadectwem kontroli, jakie otrzymają Państwo po odbiorze auta. Zapewniamy pełny asortyment części zamiennych do każdego modelu Renault. Mamy zarówno Oryginalne Części Renault, jak również komponenty regenerowane metodą przemysłową, zapewniające porównywalną jakość.

Samochód zastępczy na czas naprawy

Wszystkim naszym Klientom proponujemy komunikację zastępczą na czas naprawy. Mamy rozbudowaną flotę samochodów zastępczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Oddając swój pojazd do autoryzowanego serwisu RRG w Warszawie nie muszą Państwo martwić się o swoją mobilność!

Naprawy serwisowe

Autoryzowany serwis Renault wcale nie musi być kosztowny! Zachęcamy do zapoznania się z kosztami usług w naszych punktach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny części oraz robocizny. A jeżeli chcieliby Państwo jeszcze bardziej obniżyć koszty eksploatacji swojego auta, to dla samochodów w wieku powyżej 4 lat oferujemy wyjątkowo atrakcyjne cenowo części Motrio - są one tańsze średnio aż 40% od części Renault! Zapewniamy stałe i jasne koszty usług. Wszystkie czynności serwisowe z naszej oferty mają przypisane konkretne kwoty, a dokładny kosztorys przedstawimy Państwu jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności. Bez Państwa zgody nie wykonujemy żadnych czynności serwisowych czy naprawczych! W autoryzowanych serwisach RRG Warszawa nie ma miejsca na zaskoczenia!

Zapraszamy do serwisów w 5 lokalizacjach w Warszawie.

RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie
Aleje Jerozolimskie 156


RRG Warszawa Mory
ul. Poznańska 16/18
RRG Warszawa Puławska
ul. Puławska 621B


RRG Warszawa Białowieska
ul. Białowieska 10A

RRG Warszawa Lewinowska
ul. Lewinowska 37/37A


Szanowni Klienci informujemy, że od dnia 5 lipca 2021r. zmieniły się godziny pracy wszystkich zakładów RRG Warszawa. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej informacji