SERWIS MECHANICZNY

Nasza sieć to 4 punkty serwisowe w Warszawie. Zawsze znajdą Państwo dogodny dla siebie serwis Renault niedaleko miejsca pracy lub zamieszkania.

Zawsze ustalamy z Państwem dogodny termin wizyty, jeżeli samochód jest unieruchomiony - przyjmujemy go natychmiast. Przypominamy Państwu o umówionej wizycie w naszym serwisie. 

Na czas prac serwisowych w Państwa samochodzie proponujemy samochód zastępczy w atrakcyjnej cenie albo w inny sposób pomagamy w powrocie do domu lub pracy. Za wykonywane w naszych serwisach usługi proponujemy konkretne ceny usług. Nie wykonujemy żadnych prac bez Państwa zgody. Termin odbioru pojazdu ustalamy już w momencie przyjmowania samochodu do serwisu, jeżeli ulega zmianie informujemy o tym. 

Nasi eksperci techniczni zawsze sprawdzają jakość wykonanych prac. Zawsze wręczamy Państwu świadectwo kontroli.

Nasze warsztaty Renault mają dostęp do szczegółowych metod naprawy i najnowszej dokumentacji technicznej, właściwych dla Państwa pojazdu. Posiadamy w wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne i narzędzia specjalistyczne. Do obsługi stosujemy Oryginalne Części Zamienne oraz części regenerowane metodami przemysłowymi z programu wymiany standardowej Renault

Dla aut starszych niż 4 lata oferujemy duży wybór części Motrio należących do grupy Renault. Ich ceny są niższe średnio o 40% od części Renault. Nasza oferta serwisowa Renault obejmuje także opony i felgi oraz szeroką gamę Kosmetyków samochodowych IXTAR.


Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej