Oferty serwisowe

Czyszczenie klimatyzacji wraz z dezynfekcją za 169 zł


Klimatyzacja znacząco poprawia komfort naszej podróży. Należy jednak pamiętać, że podstawą jej wydajności jest regularne czyszczenie urządzenia. Rekomendujemy wykonywanie corocznego przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego, którego zadaniem jest utrzymywanie czystego powietrza w kabinie i zatrzymywanie zanieczyszczeń w postaci kurzu, pyłków kwiatowych, szkodliwych gazów i cząstek powstałych w wyniku ścierania się okładzin hamulcowych i opon.Zapytaj o ofertę
Przegląd układu klimatyzacji za 249 zł brutto*


Sezon wiosenny jest idealny na wykonanie niezbędnych czynności serwisowych związanych z układem klimatyzacji. W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego, dlatego warto skontrolować stan układu klimatyzacji.

Cena promocyjna - 249 zł brutto

Cena standardowa - 299 zł brutto

ostatnie 30 dni - 299 zł brutto

*Cena nie zawiera czynnika

Umów się do serwisu

Regulacja zbieżności kół lub kontrola geometrii za 169 zł brutto


Umów się na wymianę kół/opon w naszych serwisach i skorzystaj z oferty na regulację zbieżności lub kontrolę geometrii kół za 169 zł brutto. Prawidłowo zregulowana zbieżność i geometria są kluczowe dla stabilności pojazdu. Zapewniają one, że każde koło pracuje zgodnie z zamierzeniem, eliminując ryzyko niekontrolowanego prowadzenia i potencjalnych wypadków.

Cena promocyjna - 169 zł brutto

Cena standardowa - 299 zł brutto

ostatnie 30 dni - 299 zł brutto

Umów się do serwisu
Zabezpieczenie antykorozyjne - rabat 20%


Warto zadbać o zabezpieczenie podwozia samochodu przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi, aby bezpiecznie i komfortowo podróżować w trudnych warunkach atmosferycznych. Podwozie jest najbardziej narażone na uszkodzenia spowodowane niekorzystnymi warunkami drogowymi, dlatego warto zadbać o profesjonalną konserwację podwozia w naszym autoryzowanym serwisie. Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia to bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz inwestycja w długotrwałe utrzymanie pojazdu w idealnym stanie.


Umów się do serwisu

Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej