Renault II rok

Niebawem miną dwa lata odkąd wyjechali Państwo z naszego salonu nowym samochodem. Mamy nadzieję, że Państwa Renault sprawia wiele radości i spełnia wszystkie oczekiwania.

Aby zachować najwyższą jakość i wygodę użytkowania samochodu, ważna jest regularna i profesjonalna obsługa serwisowa. Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z Programem Obsługi Renault wkrótce zbliża się termin wykonania okresowego przeglądu obejmującego czynności obsługowe i kontrolne Państwa Renault przewidziane przez producenta w tym okresie.


W przypadku samochodu wyposażonego w instalację LPG przypominamy o obowiązkowym badaniu technicznym, które mogą Państwo wykonać na naszej Stacji Kontroli Pojazdów.


Podczas przeglądu okresowego wykonywanego przez Autoryzowany Serwis Renault są kontrolowane wszystkie elementy podlegające gwarancji. Ma to istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku tych samochodów, których okres gwarancyjny dobiega końca.


Jak w każdą rocznicę zarejestrowania samochodu, przypominamy o kwestii jego ubezpieczenia. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, które - poza gwarancją naprawy w Autoryzowanym Serwisie - oferują szereg dodatkowych korzyści.

BĄDŹ ORYGINALNY, BĄDŹ BEZPIECZNY

9 POWODÓW DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SERWIS RRG Warszawa

Jesteś na bieżąco
Serwis RRG Warszawa i Producent są ze sobą w stałym kontakcie. Korzystając z Serwisu RRG Warszawa, masz pewność, że zostaniesz poinformowany o wszystkich akcjach i ważnych terminach związanych z Twoim samochodem. Dzięki temu Twój samochód zawsze będzie sprawny i będziesz mógł poruszać się nim bez obaw. W nowszych samochodach stosuje się wiele systemów elektronicznych, których oprogramowanie należy aktualizować. Serwis RRG Warszawa ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki czemu Ty możesz bezpiecznie i legalnie zaktualizować system w swoim samochodzie.

Naprawa z gwarancją
Serwis RRG Warszawa daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Liczy się Twój czas i wygoda

Na czas wizyty w serwisie możesz wypożyczyć samochód zastępczy, dzięki któremu nie będziesz musiał zmieniać swoich planów. Oczekując na realizację usługi na miejscu, możesz napić się kawy i skorzystać z bezprzewodowego łącza do Internetu (Wi-Fi).

Bezpieczeństwo gratis
Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Serwis RRG Warszawa może sprawdzić również kluczowe elementy samochodu mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią np. zużycie klocków hamulcowych, opon i poinformują Cię, jeśli będą one wymagały wymiany. Wszystko po to, abyś wyjeżdżając z Serwisu RRG Warszawa miał pewność, że podróżowanie Twoim samochodem jest całkowicie bezpieczne.

Najważniejsze szkolenia
W nowych samochodach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. W Serwisie RRG Warszawa dużą wagę przywiązuje się do szkolenia mechaników. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę i proces naprawy.

Odpowiednia naprawa
Serwis RRG Warszawa jest wyposażony w specjalistyczne narzędzia, dostarczane przez Producentów i dostosowane do konkretnych modeli aut. Serwis RRG Warszawa dysponuje pełną ofertą części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od Producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

Twoje zdanie ma znaczenie
Serwis RRG Warszawa pracuje według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi Klienta. Ty jako Klient masz możliwość oceny pracy serwisu, a Twoje uwagi są wnikliwie analizowane i stanowią podstawę do udoskonalania pracy systemu.

Zysk przy sprzedaży
W Serwisie RRG Warszawa masz pewność, że książka serwisowa Twojego auta jest uzupełniana starannie i rzetelnie. Dzięki temu sprzedając samochód, będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z prawdą.

Film z przeprowadzonej kontroli
Na Twoje życzenie Serwis RRG Warszawa może nagrać i przesłać film video z przeprowadzonej kontroli samochodu podczas wizyty serwisowej.