Nowe hybrydowe Renault

Grupa Renault konsekwentnie realizuje strategię elektryfikacji gamy. Przedstawiamy nowe modele Renault z napędem hybrydowym


Renault Clio E-TECHNowe Clio E-TECH to coś więcej niż miejski samochód. Połączenie silnika spalinowego z elektrycznym daje multum możliwości. Technologia zastosowana w Renault pozwala na poruszanie się w trybie miejskim nawet w 80% na napędzie elektrycznym. Nowe Renault Clio E-TECH Hybrid wyposażone jest także w system odzyskiwania energii elektrycznej podczas hamowania.
zapisz się na jazdę próbną

Renault Captur E-TECH Plug-in

W Renault Captur E-TECH użyto dwóch silników z różnym źródłem zasilania, które pozwalają być jednocześnie oszczędnym i ekologicznym oraz nieograniczonym limitem kilometrów samochodem. Silnik E-TECH Plug-in o mocy 160 KM pozwala aby nowy Captur przejechał w trybie elektrycznym 50 kilometrów z maksymalną prędkością 135 km/h w cyklu mieszanym. Przez zwiększoną pojemność akumulatora, funkcję ciągłego odzyskiwania energii oraz dwa silniki elektryczne nowy Captur optymalnie wykorzystuje największe atuty hybrydowego napędu E-TECH.
Zapisz się na jazdę próbną

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in
Nowe Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in oferuje zasięg w trybie elektrycznym sięgający 65 km w cyklu miejskim oraz do 50 km zasięgu w cyklu mieszanym. Łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.