Akcesoria Renault


Współczesny kierowca poza fabrycznym wyposażeniem samochodu potrzebuje szeregu dodatkowych akcesoriów, ułatwiających bieżącą eksploatację samochodu, utrzymanie jego czystości oraz umożliwiających dostosowanie auta do własnych indywidualnych potrzeb. 

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników samochodów Renault stworzyliśmy w naszych salonach system gablot ekspozycyjnych, gdzie każdy klient może na własne oczy zobaczyć i wypróbować interesujący go asortyment. 

Do dyspozycji klientów są nasi wyspecjalizowani pracownicy służący swoją radą. Wszędzie tam gdzie nie ma w ofercie akcesoriów Renault posiadamy asortyment innych renomowanych dostawców. W standardowej ofercie posiadamy między inymi akumulatory, bezpieczniki, żarówki, pióra wycieraczek, dywaniki, płyny do szyb, kołpaki, pokrowce na siedzenia, felgi ozdobne Renault, bagażniki rowerowe, czujniki i kamery cofania, haki holownicze, nawigacje i zestawy głośnomówiące.

Wszystkie dostępne u nas produkty są w pełni bezpieczne i homologowane do sprzedaży na rynku polskim. Na wszystkie artykuły z naszej oferty udzielamy gwarancji.


Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej